Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

👍

Jakub

Zamówiono o porcje frytek więcej, spakowana została jedna . Na dodatek frytki są posypane bardzo słona przyprawa, o czym też nie było informacji podczas składania zamówienia. Zamawiając online niema info o gramaturze frytek . Czas oczekiwania to 15 min, więc mało, i to na plus,ale każdy kebab był zimny.

Natalia

Dzień dobry, dziękujemy za opinię i przepraszamy za brak jednej porcji frytek — to nasz błąd przy pakowaniu. Prosimy o kontakt, zwrócimy pieniądze BLIKIEM za brakującą porcję.

Zamówienie zostało przygotowane zgodnie z podanym czasem oczekiwania i czekało na odbiór. Po odebraniu nie zostało od razu zabrane, dlatego mogło stracić temperaturę. Mimo wszystko przyjmujemy uwagę i będziemy jeszcze dokładniej pilnować wydawania zamówień.

Dziękujemy też za uwagi dotyczące przyprawy do frytek oraz informacji o gramaturze — weźmiemy je pod uwagę przy poprawie zamówień online.

Pozdrawiamy,
Bafra Kebab Zbąszyń
~ Zespół Bafra Kebab Zbąszyń

Żadnych uwag

Tomasz