Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
👍
Zamówiono o porcje frytek więcej, spakowana została jedna . Na dodatek frytki są posypane bardzo słona przyprawa, o czym też nie było informacji podczas składania zamówienia. Zamawiając online niema info o gramaturze frytek . Czas oczekiwania to 15 min, więc mało, i to na plus,ale każdy kebab był zimny.
Żadnych uwag